Mieszanka traw gazownowych Wrocław

Mieszanki traw gazonowych Wrocław


Mieszanka traw gazonowych służy do zakładania trawników użytkowych oraz rekreacyjnych, dekoracyjnych i sportowych. W naszej ofercie znajdziesz mieszanki traw „Ostoja”, „Relaks”, „Sport” i „Solar". Każda z nich ma inne przeznaczenie. Jesteśmy przekonani, że dzięki nim stworzysz piękny trawnik, boisko, kort tenisowy, zielony dywan czy plac zabaw. Nasze mieszanki. Są dostosowane do polskiego klimatu. Są odporne na zmienne czynniki atmosferyczne, takie jak susza, niskie lub wysokie temperatury.


Zachęcamy do kontraktacji z naszą firmą. W tym celu wypełnij formularz a my zajmiemy się resztą :-)

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane Nieprawidłowy adres e-mail
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie
Twoja wiadomość nie została wysłana

 

Mieszanki traw gazonowych — czym są?

Żywozielony, gęsty trawnik to marzenie wielu właścicieli ogrodów, ale także użytkowników muraw sportowych. Aby wyhodować bujną zieleń, której cechą wyróżniającą będzie intensywny zielony kolor, potrzebujesz produktu, jakim jest właściwie dobrana mieszanka traw gazonowych.

 

Mieszanki traw gazonowych to rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się szybko wyhodowanym trawnikiem bez konieczności intensywnych i częstych prac pielęgnacyjnych.  Możemy śmiało powiedzieć, że nasze mieszanki traw to opcja dla osób, które oczekują maksymalnych efektów przy minimalnym nakładzie pracy.

Trawy gazonowe służą do zakładania trawników nie tylko przy obiektach sportowych, ale także przy obiektach architektonicznych i miejscach rekreacji.  Naszym trawom nie szkodzi intensywne użytkowanie i niskie koszenie.

Soczysta murawa, a może boisko sportowe? Nasza mieszanka traw gazonowych sprawdzi się w każdym przypadku!

Boiska sportowe, place zabaw i trawniki to miejsca, gdzie trawa powinna odznaczać się bujnością i soczystością. Nasze mieszanki traw gazonowych dobierzesz do różnych rodzajów trawników. Są odporne na działanie czynników atmosferycznych, naturalne i estetyczne. Niektóre odmiany odznaczają się wolnym tempem wzrostu, co jak już wspominaliśmy, sprawia, że nie musisz ich tak często kosić. Na placach zabaw i boiskach wymaga się trawy doskonałej jakości i taką właśnie u nas znajdziesz!

 

Jakie rodzaje mieszanek gazonowych znajdziesz w naszej ofercie?

Proponujemy Ci różne rozwiązania dla Twojego trawnika lub terenu, który wymaga rekultywacji. Naszą trawą obsiejesz parki, skwery, zieleńce i miejsca rekreacyjne. Uzupełnisz nią ubytki (umożliwia szybkie odzyskanie gęstej darni). Niestraszne jej intensywne użytkowanie, rzadkie koszenie i susza.

 

Mieszanka traw „Relaks”

Mieszanka traw „Relaks” świetnie nadaje się do rekultywacji terenów zniszczonych. Trawy, które wchodzą w jej skład, nie mają dużych wymagań glebowych. Mieszanka traw „Relaks” jest najbardziej uniwersalna spośród innych naszych mieszanek. Trawa dzięki niej wysiana rośnie szybko, więc prędko zobaczysz efekty w postaci pięknego, zielonego trawnika. Co więcej, nasza trawa ma zdolność regeneracji nawet przy intensywnej eksploatacji. Wykorzystasz ją na terenach przydomowych, rekreacyjnych, a także jako mieszankę na dosiewy. Jej skład to życica trwała i kostrzewa czerwona rozłogowa.

 

Mieszanka Traw „Sport”

To sekret trwałego boiska. Tego typu trawa przeznaczona jest do intensywnego użytkowania. Sprawdzi się na boiskach, placach zabaw, polach namiotowych oraz w miejscach, gdzie wymaga się dużej odporności na deptanie. Trawa, która wyrośnie dzięki naszej mieszance „Sport”, jest silna, zwarta i odporna na uszkodzenia mechaniczne. Jednak musisz wiedzieć, że wymaga odpowiedniej pielęgnacji, czyli regularnego nawadniania, koszenia i nawożenia. Jej walory estetyczne i użytkowe są warte tego, aby włożyć czas w jej przygotowanie. Skład naszej mieszanki to kostrzewa czerwona rozłogowa, życica trwała, wiechlina łąkowa.

 

Mieszanka traw „Ostoja”

Przydomowy trawnik czy teren reprezentacyjny? Niezależnie od tego, co chcesz obsiać, przyda się nasza mieszanka traw „Ostoja". Trawa, która powstanie, charakteryzuje się wąskimi blaszkami liściowymi. Tworzą one zwartą murawę o soczyście zielonej barwie. Ta trawa wolno odrasta, dzięki czemu nie musisz jej co chwilę kosić. Jednak pamiętaj, że na niedobory wody i nadmierne udeptywanie jest średnio odporna. Wysiewając ją, otrzymasz gęstą darń, która utrzymuje intensywny kolor zieleni przez cały rok. Jej skład to kostrzewa czerwona rozłogowa, życica trwała,  kostrzewa czerwona kępowa, kostrzewa szczeciniasta.

 

Mieszanka traw „Solar”

Nasza mieszanka nasion traw gazonowych „Solar” przeznaczona jest dla terenów, na których często świeci słońce. Wyjątkowo odporna trawa znosi deficyty wody, co jest zasługą kostrzewy trzcinowej o małych wymaganiach glebowo-wilgotnościowych. Dzięki mieszance „Solar” wyhodujesz trawę o trwałym systemie korzeniowym z minimalną tendencją do wysychania. Nasza mieszanka sprawdzi się na glebach mało żyznych takich jak trawniki przydomowe. Jej skład to kostrzewa czerwona rozłogowa, życica trwała, kostrzewa czerwona kępowa, kostrzewa trzcinowa.

Wyhoduj piękną, soczystą murawę i ciesz się jej walorami estetycznymi oraz użytkowymi niezależnie od jej przeznaczenia. Z nami to proste!