Mieszanki traw na lotniska

Mieszanki traw na lotniska

Landing lights in airport

Cena : 1 kg – 24,84 zł

Opakowania 20 kg

Mieszanki traw na lotniska

Mieszanka LOTNISKO PROFI

Mieszanka przeznaczona do obsiewu lotnisk trawiastych, o delikatnym pokroju murawy, odporna na niskie koszenie.

Norma wysiewu 1 kg/40 m2

Mieszanka dostępna w opakowaniach 20kg

życica trwała 25%
wiechlina łąkowa 20%
kostrzewa owcza 10%
kostrzewa czerwona rozłogowa 20%
mietlica rozłogowa 5%

20 Letnie Doświadczenie

Organizujemy szkolenia

Doświadczeni Pracownicy

Zweryfikowani eksperci

Własne Badania Naukowe

Współpracujemy z uczelniami

Nasze poradniki wideo:

Nasza Oferta

Nasiona traw dla każdego

Największą wagę przykładamy do jakości sprzedawanych produktów, profesjonalnej obsługi Klienta oraz szybkiej i sprawnej realizacji zamówień. Wiemy bowiem, że wiosna w rolnictwie nie trwa wiecznie.

  • Mieszanki pastewne
  • Mieszanki gazonowe
  • Mieszanki na boiska
  • Mieszanki na lotniska

Nasiona dla rolnictwa

Rolnictwo na wyższym poziomie.

Nasiona na stadiony

Murawa jak na Wembley

Nasiona dla drogownictwa

Wytrzymałe na trudne warunki

Nasiona traw dla ogrodnictwa

Mieszanki traw gazonowych

Jesteśmy przekonani, że mieszanki te znajdą uznanie wśród sprzedawców i specjalistów gdyż z powodzeniem mogą być polecane jako produkt Premium w cenie Hobby.

Przemysław Sowul

Warmia i Mazury to nie tylko kraina pięknych jezior i  lasów, to także region z wielowiekową tradycją w produkcji roślinnej. Moja rodzina już od pokoleń czerpie wiedzę i doświadczenie od rolników z tego właśnie regionu. To dzięki ich pracy oraz naszemu zaangażowaniu i najnowocześniejszej technologii udało się nam wprowadzić na rynek MIESZANKI TRAW HOBBY. Linia ta łączy w sobie szlachetną jakość trawnika zahartowaną w trudnych warmińsko-mazurskich warunkach oraz bardzo atrakcyjną cenę. Trawy te z powodzeniem mogą konkurować z najbardziej renomowanymi producentami w Europie.  Wysiewając je macie Państwo gwarancje, że w Wasze ręce trafia produkt najwyższej jakości, który  charakteryzuje wysoka czystość, bardzo dobra zdolność kiełkowania oraz nowoczesna gazonowa genetyka.

Co nas wyróżnia

 W roku 2007 firma Sowul & Sowul stała się pełnoprawnym członkiem i udziałowcem Hodowli Roślin Bartążek grupa IHAR. Jesteśmy przekonani, że inwestując w badania i polską markę osiągniemy wyznaczone cele i będziemy mogli wspólnie z naszymi Klientami wyznaczać nowe kierunki badań nad nieznanymi dotąd odmianami traw i roślin bobowatych. Będąc świadomymi faktu, że to proces długotrwały, w roku 2009 zakupiliśmy obiekty Centrali Nasiennej w Biskupcu na Warmii, która jest aktualnie siedzibą firmy. W latach 2011-2013 zakład w Biskupcu przeszedł gruntowną modernizację. Wyposażony w najnowszą technologię stał się jednym z najlepszych i najbardziej wydajnych zakładów nasiennych w Polsce pn-wsch. Również w roku 2013 firma otrzymała akredytację WIORiN i obecnie dysponuje laboratorium, mogącym wystawiać świadectwa oceny laboratoryjnej, które są uznawane w całej Europie. W  2014 roku uruchomiliśmy drugą linię do czyszczenia nasion,  dzięki czemu rozpoczęliśmy eksport m.in. do: Rosji, Niemiec, Włoch, Szwajcarii i Holandii. Obecnie w ofercie Sowul & Sowul Sp. z o.o. poza kontraktacją i sprzedażą traw znajdują się: kontraktacja, produkcja i sprzedaż zbóż, nasion ekologicznych, nasion roślin bobowatych, rzepaku, kukurydzy, gryki oraz sadzeniaka ziemniaka.

W 2018 roku  dokupiliśmy grunty i magazyn w Biskupcu. W 2020 roku wybudowaliśmy magazyn wysokiego składowania, a w 2021 roku zmodernizowaliśmy linię czyszczenia nasion traw i roślin bobowatych grubonasiennych.

Nasz zespół

Poznaj naszą załogę

Nasi specjaliści odpowiedzą na Państwa pytania

a.wyrwa@sowul.pl Doradca Agrotechniczny (woj. podkarpackie, woj. małopolskie, woj. lubelskie, woj. świętokrzyskie, woj. opolskie, woj. dolnośląskie)
d.paprocki@sowul.pl Konsultant ds. Rynku Profesjonalnego (cała Polska)
k.banach@sowul.pl Kierownik działu Plantacyjnego
k.zywalewski@sowul.pl Kierownik Regionu Wschód ( woj. warmińsko-mazurskie, woj. podlaskie, woj. lubelskie)
w.lewandowski@sowul.pl Kierownik Regionu Zachód ( woj. kujawsko-pomorskie, woj. pomorskie, woj. wielkopolskie, woj. zachodnio-pomorskie)