Konkurs Plastyczny ZOO Zgadula od Sowula - Wyniki



To była już VIII edycja naszego konkursu organizowanego przez Sowul & Sowul w ramach akcji „Firma odpowiedzialna społecznie”, który cieszy się co roku ogromną popularnością wśród dzieci i młodzieży.

Po raz kolejny zaprosiliśmy wychowanków z Placówek Opiekuńczo- Wychowawczych oraz Rodzin Zastępczych na terenie całej Polski do udziału w konkursie plastycznym zatytułowanym: „ZOO ZGADULA" od Sowula.

Dzieciaki chętnie wzięły w nim udział szczególnie, że do wygrania były bilety do ZOO Wrocław dla brzdąców i bony na wymarzone zakupy. Najmłodszy uczestnik, który postanowił przyłączyć się do zabawy miał 5 lat co bardzo cieszy i raduje nasze serca.

Wybór był bardzo trudny! Wszystkie prace są przepiękne dlatego postanowiliśmy wyróżnić dodatkowo aż 20 z nich! Obejrzyj je w galerii na dole strony.


Poniżej lista wygranych w dwóch  głównych kategoriach.


I miejsce w kategorii wiekowej (6-12 lat):

1. Dorota Małek

Caritas Diecezji Radomskiej Zespół Niepublicznych Placówek Opiekuńczo Wychowawczych Domy dla Dzieci im. Jana Pawła II, DOM nr 1,Iłża

​​​​​​​


I miejsce w kategorii wiekowej 13-18 lat:

1. Klaudia Juszyńska

Wielofunkcyjna Placówka Pomocy Dziecku i Rodzinie w Stąporkowie



Wyróżnienia  w kategorii wiekowej 6-12 lat

1. Dawid Śliwa - Rodzinny Dom Dziecka Fundacji im. Jacka i Piotra Michalskich, Kraków

2. Nadia Łyszczarz - Rodzinny Dom Dziecka „Wesołe Smyki”, Niborowice

3. Karolina Małek -Caritas Diecezji Radomskiej Zespół Niepublicznych Placówek Opiekuńczo Wychowawczych Domy dla Dzieci im. Jana Pawła II, DOM nr 1, Jasieniec Iłżecki Dolny

4. Julia Weremczuk - Zawodowa Rodzina Zastępcza Ewa Tucyk, Międzyrzec Podlaski

5.  Michał Sommerfeld - Zawodowa Rodzina Zastępcza, Wągrowiec  

7. Krzysztof Pietrzyk - Rodzinny Dom Dziecka JAK NIE MY TO KTO, Srebrna Góra

8. Amelia Karbarz - Rodzinny Dom Dziecka w Miłowicach, Dziadowa Kłoda

9. Jaśmina Kosicka - Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Typu Rodzinnego „Promyk” w Zakrzewie

9. Mikołaj Śliwa - Rodzinny Dom Dziecka Fundacji im. Jacka i Piotra Michalskich, Kraków

10. Oskar Kręcicki - Rodzinny Dom Dziecka, Piława Górna


Wyróżnienia w kategorii wiekowej (13-18lat)

11. Damian Borkowski - Ośrodek Interwencyjno- Socjalizacyjny w Bełchatowie

12. Igor Sierakowski  - Ośrodek Interwencyjno- Socjalizacyjny w Bełchatowie

13. Wiktoria Duda - Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Typu Rodzinnego w Dyminach, Kielce

14. Emilia Markiewicz -  Ośrodek Interwencyjno- Socjalizacyjny w Bełchatowie

15. Jan Skorupa - Rodzinny Dom Dziecka, Stargard

16. Katarzyna Łaboda - Caritas Diecezji Radomskiej Zespół Niepublicznych Placówek Opiekuńczo Wychowawczych Domy dla Dzieci im. Jana Pawła II, DOM nr 1, Jasieniec Iłżecki Dolny

17. Sebastian Siudy - Rodzinny Dom Dziecka, Rybnik

18. Adam Palczewski - Rodzinny Dom Dziecka A.A. Brzozowscy, Łódź

19. Tomasz Kołodziejczyk - Placówka Opiekuńczo Wychowawcza typu Specjalistyczno – Terapeutycznego, Kraków

20. Weronika Duda - Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Typu Rodzinnego w Dyminach, Kielce


Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!!!



Bliższych informacji o konkursie udziela Joanna Krzemińska

tel. 887 507 517

e-mail: j.krzeminska@sowul.pl