Konkurs "JAK ROLNICY MOGĄ WALCZYĆ ZE ZMIANAMI KLIMATU (SUSZĄ)"

    Szanowni Dyrektorzy i Wychowawcy

Firma Sowul & Sowul po raz kolejny pragnie serdecznie zaprosić do udziału w konkursie skierowanym do podopiecznych domów dziecka na terenie całej Polski, zatytułowanym
„JAK ROLNICY MOGĄ WALCZYĆ ZE ZMIANAMI KLIMATU (SUSZĄ)”.

Jest to już V edycja w ramach akcji „Firma odpowiedzialna społecznie”, a co roku konkurs cieszy się duży zainteresowaniem.

W ubiegłorocznej edycji, w dwóch kategoriach wiekowych zostali nagrodzeni Wychowankowie:

- Rodzinnego Domu Dziecka Fundacji im. Jacka i Piotra Michalskich w Krakowie
- Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Bartoszycach

- Domu Dziecka w Białowieży

W tym roku zapraszamy do zabawy i przedstawienia nam w formie pracy plastycznej przykładów pracy rolnika, który walczy z suszą np. przy pomocy naszych mieszanek traw.

Nagrody jakie proponujemy dla dzieci oraz placówek, które ów konkurs wygrają, powinny być znaczną motywacją do wzięcia w nim udziału! Nasza firma współpracuje z ZOO we Wrocławiu, którego misją jest zachowanie różnorodności biologicznej w trosce o pełnowartościowy rozwój przyszłych pokoleń. Dlatego poprzez zabawę i edukację pragniemy nagrodzić najmłodszych zwycięzców jedną z naszych nagród: biletami do ZOO we Wrocławiu. Zwycięskie pracę zostaną opublikowane na stronie internetowej i facebook-u firmy oraz w naszym Katalogu nasiennym, który w tym roku będzie drukowany w nakładzie ok. 5000 egzemplarzy.

Regulamin konkursu oraz informacje o placówkach, które zdobyły już nagrody w poprzednich edycjach konkursu są dostępne na naszej stronie internetowej www.sowul.pl i na profilu facebook. Już nie możemy doczekać się kreatywnych pomysłów dzieci, które z roku na rok są coraz bardziej zaskakujące. Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej zabawy!

     Z poważaniem

     Prezes Zarządu

                                                                                               Przemysław Sowul

 

Bliższe informacje nt. konkursu udziela:

Natalia Kołodziejczyk tel. 887 626 264,

e-mail: n.kolodziejczyk@sowul.pl

REGULAMIN KONKURSU