Konkurs "Zielony ludzik".


 

Szanowni Dyrektorzy i Wychowawcy

Firma Sowul & Sowul po raz kolejny pragnie serdecznie zaprosić do udziału w konkursie skierowanym do podopiecznych domów dziecka na terenie całej Polski, zatytułowanym „ZIELONY LUDZIK” . W tym roku chcemy, żeby uczestnicy „ożywili” nasze logo.

Nagrody jakie proponujemy dla dzieci oraz placówek, które ów konkurs wygrają, powinny być znaczną motywacją do wzięcia w nim udziału.

Regulamin konkursu oraz informacje o placówkach, które zdobyły już nagrody w naszych konkursach  jest dostępny na naszej stronie internetowej www.sowul.pl/regulamin.pdf

Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej zabawy.

 

Z poważaniem

Prezes Zarządu

                                                             Przemysław Sowul

 

Poprzednie Edycje :
 
2016 KONKURS “ZIELONY WIERSZ”
 
Kategoria “ROLNICTWO”:
 
I m-ce : NATALIA SUCHODOŁA, lat 16 ; DOM DZIECKA W BIAŁOWIEŻY, ul Parkowa 2, 17-230 Białowieża
 
wyróżnienia:
 
ALEKSANDRA PIECHOWIAK, lat 16 ; CENTRUM POMOCY DZIECKU I PORADNICTWA RODZINNEGO W GRUDZIĄDZU PLACÓWKA SOCJALIZACYJNA , ul. Kochanowskiego 11-13, 86-300 Grudziądz
 
WERONIKA KUSZMIDER, lat 15 ; DOM DZIECKA IM. JANUSZA KORCZAKA, ul. Wolności 8/10, 09-100 Płońsk
 
 
Kategoria “OGRÓD”
 
I m-ce ELIZA CIBOROWSKA lat 8 ; CENTRUM POMOCY DZIECKU I PORADNICTWA RODZINNEGO, ul. Mikołaja z Ryńska 8, 86-300 Grudziądz
 
wyróżnienia:
 
ARTUR RUBIECKI lat 15 ; PZPOW GOSTYNIN, ul.Ozdowskiego 1A, 09-500 Gostynin
 
KAROLINA KABAT lat 10 ; PLACÓWKA OPIEKUŃCZO- WYCHOWAWCZA TYPU RODZINNEGO NR 1 , ul.Rdestowa 58, 81-577 Gdynia
 
 
 
2015 KONKURS “ZIELONE PASTWISKO”
 
Kategoria wiekowa 6-12 lat
I- sze miejsce : NATALKA CZARNECKA ; Dom Dziecka, ul. Szczecińska 2; 72-004 TANOWO
Wyróżnienia:
 
1) PAWEŁ GRUDZIEL:  Placówka socjalizacyjna “SKARBEK”; ul. Browarna 1; 59-100 Polkowice
 
2) KRYSTIAN DOLAT: Dom Dziecka, ul. Szczecińska 2; 72-004 TANOWO
 
3) NIKOLA KUŹMICZ: Dom Dziecka im. J.Korczaka; ul. Parkowa 2a; 66-440 Skwierzyna
 
4) SANDRA OTTENBREIT: Wielofunkcyjna Placówka Pomocy Rodzinie; ul. Wiatraczna 1; 78-400 Szczecinek 
 
 
Kategoria wiekowa 13-15 lat
 
I- sze  miejsce : WERONIKA CZUBASZEK; Placówka Opiekuńczo- Wychowawcza “HORYZONT” ; ul. Mickiewicza 1/1; 22-300 Krasnystaw
 
Wyróżnienia:
 
1) WERONIKA MAKUCH: Dom Dziecka; ul. Szczecińska; 72-004 Tanowo
 
2) WIKTORIA TŁUSTY: Placówka Opiekuńczo- Wychowawcza Nr3; Karolewo 6A; 86-022 Dobrcz